Работай в Интернете !
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Работай в Интернете !

Зарабатывай сегодня!!!
 
ФорумФорум  ПорталПортал  ПоискПоиск  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  ПравилаПравила  ВходВход  

 

 Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років)

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Admin
Admin
Admin


Количество сообщений : 127
Географическое положение : Украина
Дата регистрации : 2007-12-29

Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років) Empty
СообщениеТема: Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років)   Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років) Icon_minitimeВт Фев 12 2008, 15:03

Цей тест допоможе зазирнути в душу дитини і зрозуміти, чим вона живе, що її турбує, чи комфортно їй в сім’ї як вона ставиться до рідних. Для цього запропонуйте дитині намалювати сім’ю. Не варто давати якісь вказівки чи уточнення. Не підказуйте, кого малювати.
Підсумки тесту

1. Малюк зображений в центрі, між татом і мамою, або ж на першому плані – значить, відчуває себе потрібним, йому затишно в сім’ї. Якщо ж намальований окремо від інших або на задньому плані – це ознака ревнощів, неблагополуччя.

2. Чим авторитетніша в очах малюка людина, тим вона більша на малюнку.

3. Відсутність самого автора малюнка свідчить про його труднощі у стосунках з близькими.

4. На малюнку – вигаданий член сім’ї? Це означає, що дитина отримує недостатньо уваги, хоче бути комусь потрібною.

5. Якщо на малюнку немає когось із членів сім’ї – це говорить про відсутність у дитини емоційного контакту з цією людиною.

6. Якщо дитина малює себе дуже маленькою, розміщеною в куточку аркуша – у неї занижена самооцінка, і навпаки.

7. Відстань між зображеними членами сім’ї тадитиною свідчить про їхню емоційну близькість.

8. Частини тіла. Найрозумнішого, на його думку, члена сім’ї малюк зображає з великою головою. Персонажі з
великими очима сприймаються дитиною як такі, що потребують допомоги. Люди з великими вухами – це ті, які слухаються
навколишніх. Якщо вух взагалі немає, людина нікого не слухає, ігнорує те, що про неї говорять. Персонаж з великим чи заштрихованим ротом сприймається як джерело загрози. Якщо рот взагалі відсутній або зображений у вигляді рисочки людина,
як вважає малюк, приховує свої почуття, не може висловити їх словами чи впливати на інших. Чим більше пальців на руках, тим сильніший персонаж. Довжина рук говорить про комунікабельність. Короткі руки відають внутрішню слабкість,
нерішучість, нестачу спілкування. Права нога символізує опору поза сім’єю, аліва – в сім’ї.

9. Кольорова гама малюнка – індикатор палітрипочуттів. Найулюбленішими кольорами дитина малює найближчих їй членів сім’ї або себе, і навпаки.

10. Сонце на малюнку – символ тепла і захисту.Люди і предмети, які знаходяться між малюком і сонцем, - це те, що заважає йому відчувати себе захищеним. Shocked
Вернуться к началу Перейти вниз
https://poiskovik77.forum2x2.ru
poiskovi
Собеседник
Собеседник
poiskovi


Количество сообщений : 103
Географическое положение : Украина
Дата регистрации : 2008-02-29

Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років) Empty
СообщениеТема: Re: Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років)   Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років) Icon_minitimeПт Мар 21 2008, 23:31

Проводил тест со своим ребенком. действительно интересная штука Shocked Он там папу забывал рисовать. И если вдуматься, то действительно - мало мы уделяем внимания нашим детям. Exclamation
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Тест «Моя сім’я» пізнай свою дитину (від 4 до 6 років)
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Кофе: пить или не пить?
» Тест: загадка Эйнштейна

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Работай в Интернете ! :: Наши дети! :: Детки конфетки-
Перейти: